İŞ BAŞVURU FORMU

  Kişisel Bilgileriniz

  Adınız Soyadınız*

  Doğum Tarihi*

  Doğum Yeri*

  T.C Kimlik No*

  Cinsiyetiniz*

  Medeni Hal*

  Ehliyet (Tarih ve Sınıf)*

  Askerlik Durumu*

  Ev Adresi*

  Telefon Numarası

  Cep Telefonu*

  E-mail Adresi*

  Kan Grubunuz

  Öğrenim Durumu ve Mesleki Bilgiler

  Öğrenim durumunuz

  En son bitirdiğiniz okulun adı

  Mesleğiniz

  Bildiğiniz yabancı dil

  Çalışmak istediğiniz bölüm

  Başlayabileceğiniz tarih

  İş Deneyimleriniz

  En son işyerinin adı

  Göreviniz

  Brüt Ücret

  Çalışma Dönemi

  Ayrılış Nedeni

  Hakkınızda Bilgi Alabileceğimiz Kişiler

  Adı ve Soyadı

  Adresi

  Telefonu

  Görevi


  İŞ BAŞVURUSU YAPAN ADAYLAR İÇİN AÇIK RIZA METNİ
  Unisera Damla Sulama Sistemleri A.Ş. (kısaca “Şirket’’) yaptığım iş başvuru ve değerlendirme süreci kapsamında, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca “Unisera Damla Sulama Sistemleri A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni” aracılığıyla işlenen kişisel verilerim hakkında bilgilendirildim.
  Şirket’e yaptığım iş başvurusu sürecinde kişisel verilerim aşağıdaki amaçlarla işlenmektedir.
  • İşe alım süreçlerinin yürütülmesi ve başvurduğum pozisyona ilişkin işe yatkınlığın ölçülebilmesi amacıyla; Kimlik verileri, iletişim verileri, eğitim, iş ve profesyonel yaşama ilişkin veriler, çalışan adayı verileri ile sağlık verilerini içeren özel nitelikli kişisel veriler işlenmekte, SGK ve Mali Müşavir ile isteyen Devlet kuruluşları, bankalar, grup şirketleri ve iştiraklerle paylaşılmaktadır.
  • Referans kontrollerin gerçekleştirilmesi amacıyla; Kimlik verileri, iletişim verileri, eğitim, iş ve profesyonel yaşama ilişkin veriler, çalışan adayı verileri ile sağlık verilerini içeren özel nitelikli kişisel veriler işlenmektedir.
  • İleride açılacak size uygun pozisyonların değerlendirilmesi ve iletişime geçilmesi amacıyla; Kimlik verileri, iletişim verileri, eğitim, iş ve profesyonel yaşama ilişkin veriler işlenmekte ve saklanmaktadır.
  Unisera Damla Sulama Sistemleri A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile bilgilendirildiğimi, yukarıda yer alan hususlara bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi beyan ederim.